czwartek, 4 sierpnia 2011

SAL "Wakacje" =3=

Jestem po kilku dniach nieobecności ;o) Zabrałam się za kolejną część obrazka SALowego ;o) Ze względu na to że mój cudny mąż miał wolne od poniedziałku każdą wolną chwilę spędzaliśmy razem ;o) Dziękuję Kochane za życzenia i ciepłe komentarze ;o) Jestem prze szczęśliwą żoną mojego wspaniałego męża ;o)

Wracając do wakacyjnego SALu, obrazek prezentuje się następująco:W weekend wezmę się za ostatni i potem przerwa, chyba jednak mój ambitny plan poprzestanie na jednym obrazku, bo brakło mi mulinek ;o( Marina zamówiłam dla nas niteczki w amerykańskim sklepiku więc czekam cierpliwie ;o) Tymczasem zabiorę się za RR kuchenny który do mnie niedawno przywędrował ;o)

************************************************************************

Anenia - dobrze Kochana, to jak już będę na miejscu to wyśle Ci mailem nowy adresik ;o) Nie ma się co śpieszyć bo i tak jesteśmy z kawkami do przodu ;o)
Aneladgam - zadanie wykonane ;o)

5 komentarzy :

 1. Śliczny hafcik, a te kolory są super!
  Pozdrawiam ^ ^

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie przy powiększeniu mogłam dokładnie przyjrzeć się wszystkiemu. Jesteś bardzo dokładną i perfekcyjną hafciarką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. podziwiam Twoją cierpliwośc, chociaż bardzo podobają mi sie takie RR to nie wiem czy miałabym do tego cierpliwośc ,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. i kolejna śliczna muszelka powstała
  jestem ciekawa jak wyglądają wszystkie 4 razem więc szybciutko kończ ostatnią i pokazuj nam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prace rr kawowe rewelacyjne haftuję takie sama już się nie mogę doczekać efektu końcowego, oby był taki jak u Ciebie;)zapraszam haftytiny.blox.pl

  OdpowiedzUsuń

Wasze słowa dodają mi skrzydeł ;o)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...